Coolokuliare.sk
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Dunajská 25

Bratislava
811 08

 

Informácie o objednávkach 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Hlavná stránka

Slnečné okuliare Ray-Ban od RAY-BAN ICON

Slnečné okuliare Ray-Ban

Ďakujeme Vám za návštevu internetového obchodu CoolOkuliare.sk - váš možný konečný ciel pre kúpu vašich nových slnečných okuliarov legendárnej značky Ray-Ban. Nájdete tu kompletnú ponuku kultových modelov ako Aviator, Wayfarer, Clubmaster, Outdoorsman, ako aj úplne nových kúskov z kolekcií Ray-Ban Tech, limitovanej verzie Ray-Ban Ultra a mnoho ďalších.

 

Sme naozaj veľmi hrdí na to, ponúknuť našim zákazníkom jedny z najlepších, najkvalitnejších a legendárnych slnečných okuliarov na svetovom trhu za skvelé ceny! a so skutočne priateľským a odborným prístupom.

Pozrite si našu kompletnú ponuku originálnych slnečných okuliarov od kultových Ray-Ban Icons až po úplne nové modely z kolekcie Ray-Ban Youngster. Z viac ako stovky modelov značky Ray-Ban, či už kovových, plastových, titánových, karbonových alebo bezrámových si určite vyberú ako muži, tak aj ženy.

Sme si vedomí toho, že značka Ray-ban je najviac predávanou značkou slnečných okuliarov na svete a môžete si ju kúpiť takmer kdekoľvek, preto sa snažíme ponúkať túto značka trochu iným spôsobom. Chceme, aby ste o každom z modelov, ktorý si budete chcieť kúpiť získali čo najviac informácii.

Ak si poriadne pozriete naše stránky, tak nie len že nájdete množstvo zaujímavých slnečných okuliarov ako napríklad Ray-Ban Rare Prints alebo Ray-Ban Craft, ale dozviete sa i množstvo nových a zaujímavých informácií zo sveta okuliarov Ray-Ban.

Unisexové modely slnečných okuliarov

 

Striktné delenie okuliarov na dámske a pánske modely je už minulosťou. Dizajn okuliarov je riešený tak, aby dokonale sedel ku každej tvári. Napriek tomu sa zákazníci často zaujímajú o to, či je ten ktorý model robený pre dámy alebo pre pánov. Výhodou však je, že tento problém vás dnes trápiť nemusí. Značka okuliarov Ray-Ban totiž pre svojich zákazníkov pripravila modely, ktoré pristanú a sadnú ako ženám, tak aj pánom.

 

Tajomstvo slnečných okuliarov hodiacich sa ženám aj mužom spočíva v dôkladne premyslenom dizajne. Dizajn je vyriešený tak, aby okuliare neboli príliš sýte, ale naopak, aby bol typ okuliarov jemný s jednoduchými líniami. Taktiež ani farby nie sú výrazné. Aj v týchto radoch okuliarov sú aj tie, ktoré sú výrazné, veselé, farebné ako model RB 2132 New Wayfarer. Ide tu však skôr o výnimku ako o pravidlo.

 

Unisex slnečné okuliare značky Ray-Ban sú bez rôzneho zdobenia, zvláštneho dizajnu alebo s inými zaujímavými prvkami. Sú jednoduché a jemné, aby sa hodili ku každej tvári. Unisexové slnečné okuliare je možné nájsť v každej kolekcii slnečných okuliarov značky Ray-Ban - Aviator, Wayfarer, Active Lifestyle alebo nové modely v kolekcii Ray-Ban Tech.

 

Slnečné sklá Ray-Ban

 

Pri slnečných okuliaroch je ochrana zraku pred UV žiarením najdôležitejším činiteľom. Technológia výroby slnečných okuliarov musí byť prepracovaná do detailov. Značka Ray-Ban, ktorá už od roku 1937 vyrába to najlepšie, čo sa slnečných okuliarov týka, si dáva na kvalite slnečných okuliarov stopercentne záležať. Exkluzívne odolné a kvalitné materiály a progresívne technológie výroby vyšvihli slnečné okuliare značky Ray-Ban na popredné miesto v rebríčku kvality slnečných okuliarov.

 

Značka Ray-Ban ponúka pre spokojnosť svojich zákazníkov len tie najlepšie výrobky. V značke okuliarov Ray-Ban sa spája jedinečný dizajn, kvalitné materiály a špičkové okuliarové šošovky. Tie sú navrhované tak, aby zaručili dobré a jasné videnie v akejkoľvek situácii a v hocakých podmienkach.

 

Slnečné alebo svetelné odlesky od vody, snehu, či mokrých ciest vedia byť veľmi nepríjemným faktorom pre oči. S polarizačnými slnečnými okuliarami značky Ray-Ban sa týchto nepríjemností báť nemusíte, váš zrak bude plne chránený a vaše videnie číre a čisté.

 

Predajňa v Bratislave

 

Slnečné okuliare Ray-Ban si môžete prísť vyskúšať k nám do kamennej predajne v Bratislave na Laurinskej ulici 3 v priestoroch Optiky Exclusiv. Na mieste riešime zároveň servis slnečných okuliarov a ďalšie doplnkové sluźby.

 

Aj napriek tomu, že leto nie je celý rok, tak slnečné okuliare Ray-Ban určite využijete aj inokedy a my Vám želáme, aby ste boli s vašimi slnečnými okuliarmi Ray-Ban spokojní, či už si ich kúpite u nás, alebo niekde inde.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod