Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Ostatné | Garancia originality

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú vyrábané spoločnosťou Luxottica group, ktorá je vlastníkom a súčasne aj výrobcom všetkých okuliarov značky Ray-Ban. Vzhľadom na to, že nakupujeme priamo od spoločnosti Luxottica a nie cez nejakého distribútora, môžeme stopercentne garantovať originalitu všetkých nami ponúkaných modelov tejto legendárnej značky.

"Made in Italy" a "Made in China" - v tomto prípade žiaden rozdiel

Ešte by sme radi uviedli na pravú miernu jednu záležitosť. Spoločnosť Luxottica má v súčasnosti vo svete deväť závodov. Šesť je v Taliansku, jeden v Spojených štátoch (len produkcia značky Oakley) a ako to už v súčasnosti pri veľkých firmách býva zvykom, tak samozrejme nesmie chýbať fabrika v Číne, v súčasnosti sú dve. A to je to, čo by sme radi chceli objasniť.

 

Takmer každý predajca značky Ray-Ban Vám s určitosťou bude tvrdiť, že všetky Ray-Bany, ktoré ponúka, sú vyrobené výlučne v Taliansku. Nie je to však pravda. V Taliansku je vyrábaných asi 65% celkovej produkcie spoločnosti Luxottica.

 

Čo sa značky Ray-Ban týka, tak v Taliansku sú vyrábané kompletne všetky kultové a legendárne modely ako wayfarer, aviator, clubmaster a ďalšie ikony, ktoré vždy budú „Made in Italy" a nikdy sa to asi nezmení. Samozrejme, že v Taliansku je aj produkcia všetkých ostatných modelov značky Ray-Ban, ktoré sú určené predovšetkým pre Európsky trh. Taktiež sa v Taliansku nachádza výskum a vývoj a taktiež výroba taktmer všetkých komponentov a jednotlivých častí.

 

Čínske fabriky sa sústreďujú predovšetkým na výrobu modelov, ktoré sú kombináciou kovu a plastových častí, teda na tie, ktoré sú náročnejšie na skompletizovanie. A samozrejme sú určené predovšetkým pre ázijský trh, aj keď sa môže stať, že sa dostanú aj do Európy a teda aj na Slovensko. Je to však veľmi ojedinelé a len pri veľmi malom množstve modelov.

 

Nižšie uvádzame aj link na stránky spoločnosti Luxottica group, kde sú všetky podrobnosti ohľadom výroby. Je to síse stránka v angličtine, ale dúfame, že aj to Vám pomôže v rozhodovaní a získaní istoty, že kupujete naozaj originál.

 

http://www.luxottica.com/en/activities/production/plants

 

Množstvo ľudí má tendenciu okamžite odsúdiť výrobok, ktorý má označenie Made in China, alebo ho bude hneď považovať za napodobeninu a nie originál.

 

Všetky okuliare značky Ray-Ban, vyrobené či už v Taliansku alebo v Číne, sú úplne totožne, sú rovnakej kvality, vyrobené za použitie identickej technológie, z rovnako kvalitných materiálov a taktiež identicky vyškoleným personálom. Dokonca čínske fabriky sú o niečo modernejšie ako tie Talianskae, keďže boli otvorené len pred niekoľkými rokmi.

 

My a ani žiadny iný predajca okuliarov značky Ray-Ban, či už je to optika, butik alebo e-shop nijako nedokážeme ovplyvniť, kde bude daný model vyrobený a taktiež nedokážeme zaručiť, že všetky okuliare, ktoré odošleme, budú vždy vyrobené v Taliansku, ale môžeme garantovať, že vždy to bude originál Ray-Ban a v takej kvalite aká je pre Ray-Ban typická.

 

Je nám jasné, že po predchádzajúcich riadkoch sme Vás teraz možno trochu zneistili, ale môžeme Vás ubezpečiť, že sa naozaj nemáte čoho obávať a ak nám prejavíte dôveru a objednáte si okuliare Ray-Ban práve od nás, určite nebudete ľutovať a do ruky sa Vám dostane vždy len originál Ray-Ban.

 

Radi uvádzame veci na pravú mieru tak ako v skutočnosti sú a nechceme Vás nijakým spôsobom zavádzať a sľubovať niečo čo nedokážeme ovplyvniť a garantovať.

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod