Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook

Servis slnečných okuliarov Ray-Ban

Aj vám sa určite niekedy stalo, že ste vaše Ray-Bany prisadli, že vám spadli na zem alebo sa s nimi „pohrali" vaše deti, poprípade sa uvoľnila skrutka, odpadlo sedielko, či sa skrivila stranica alebo sa určitým spôsobom slnečné okuliare deformovali a už vám na tvári nesedia tak, ako keď boli nové. V takom prípade vaše Ray-Bany prineste k nám a ak to bude čo i len trochu možné, tak vám ich dáme späť, skoro ako nové.

 

CoolOkuliare.sk v rámci predajne v Bratislave ponúkajú kompletný servis slnečných okuliarov Ray-Ban. Môžete sa u nás zastaviť či už vrámci záručného, alebo pozáručného servisu. Ponúkame aj možnosť výmeny náhradných dielov v prípade poškodenia. Ak si u nás objednáte slnečné okuliare Ray-Ban a osobne prídete vyzdvihnúť, na počkanie ich upravíme aby vám lepšie sedeli na tvári. Tak isto je možnosť nechať si vyhotoviť dioptrické sklá, ktoré následne zabrúsime do slnečných okuliarov Ray-Ban.

Ponúkané služby

Opravy a drobné úpravy

Pre slnečné okuliare Ray-Ban ponúkame celú škálu klasických servisných úkonov. Či už sa jedná napr. o úpravu straníc, nosníka alebo opravu vypadnutého skla z očnice. Problémom nie je ani výmena sedielok, či podľa možnosti aj narovnanie skriveného rámu. V prípade rámov slnečných okuliarov Ray-Ban používame originálne diely priamo od výrobcu.

Zábrus dioptrických skiel do slnečných okuliarov Ray-Ban

Do slnečných okuliarov Ray-Ban vieme zabrúsiť dioptrické slnečné sklá. Ak trpíte nejakou z refrakčných ponúk a nechcete nosiť s Vašimi slnečnými okuliarmi kontaktné šošovky, dioptrické slnečné sklá sú vhodná voľba. Dioptrické sklá sa dajú zabrúsiť do väčšiny Ray-Banov v závislosti od typu refrakčnej poruchy a tvaru slnečných okuliarov. Je však nevyhnutné sa pred tým s nami poradiť a podstúpiť niektoré merania. Viac o dioptrických sklách pre slnečné okuliare Ray-Ban sa dočítate TU.

Čistenie slnečných okuliarov Ray-Ban ultrazvukom

Po určitom čase sa môže stať, že na určitých miestach vašich slnečných okuliarov sa začnú usadzovať nečistoty a nech sa akokoľvek snažíte, nedokážete ich vyčistiť. Je preto dobré ich raz začas nechať vyčistiť ultrazvukom, ktorý sa dostane na každé, aj to najmenšie miesto. vaše Ray-Bany tak budú vyzerať opäť ako nové!

Výmena náhradných dielov

Môže sa stať, že sa slnečné okuliare Ray-Ban poškodia do takej miery, že už ich nie je možné upraviť. Jedinou možnosťou ostáva objednať nový náhradný diel. V prípade, že sú slnečné okuliare Ray-Ban kupované u nás, aj niekoľko rokov dozadu vieme zistiť model ktorý ste si kúpili a objednať náhradný diel. Táto možnosť platí, aj keď slnečné okuliare Ray-Ban nie sú kupované u nás. Je to však o niečo komplikovanejšie, keďže musíme mať istotu že sa jedná o originálne Ray-Bany, inak objednané náhradné diely nemusia sedieť. Každopádne pokiaľ to bude možné s Vašimi Ray-Banmi vám vždy radi pomôžeme.

 

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod