Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Ostatné | Slnečné dioptrické sklá

Dioptrické sklá do slnečných okuliarov Ray-Ban

Napriek tomu, že sa slnečné okuliare Ray-Ban zatiaľ nevyrábajú s dioptrickými sklami (šošovkami), ktoré by dodával priamo výrobca, je možné do nich dioptrické skla zabrúsiť. Ak trpíte refrakčnou poruchou, je to jedna z dvoch možností, ako môžete slnečné okuliare Ray-Ban nosiť a ostro vidieť. Druhou z možností je používať kontaktné šošovky, vtedy dioptrické slnečné sklá samozrejme nie sú nutné. Nie každý však kontaktné šošovky dobre znáša a preto dioptrické slnečné sklá sú jedinou možnosťou ako nosiť slnečné okuliare a zároveň jasne a ostro vidieť.

 

Dioptrické sklá je možné zabrúsiť do väčšiny modelov Ray-Ban a v takmer akomkoľvek farebnom prevedení. V konečnom dôsledku sú takmer na nerozoznanie od originálu. Samozrejme je možnosť objednať do slnečných okuliarov hocaké iné farebné kombinácie dioptrických skiel, je to len na Vašom zvážení.

 

Cena dioptrických okuliarových šošoviek na objednávku závisí od viacerých faktorov a preto ju nie je možné predom konkretizovať. O cene je preto vhodné informovať sa predom a priamo na predajni. V princípe však závisí od týchto faktorov:

  • farebné prevedenie
  • vlastnosti skla (polarizačné, zrkadlové, gradálové, zadný antireflex a pod.)
  • refrakčná porucha
  • parametre okuliarového rámu

Dioptrické okuliarové sklá nie je možné zabrúsiť do úplne všetkých modelov Ray-Ban. Viaceré modely slnečných okuliarov Ray-Ban majú špecifický tvar, spôsob uchytenia skiel a iné neštandardné parametre, preto nie je možné vyhotoviť dioptrické sklá do každého modelu. U väčšiny slnečných okuliarov Ray-Ban však možnosť zabrúsiť dioptrické sklá nepredstavuje výraznejší problém (pokiaľ sa nejedná o extrémnu refrakčnú poruchu). Pre istotu, u každého modelu Ray-Ban a farebnej kombinácii uvádzame, či je do nich možné dioptrické sklá zabrúsiť.

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod