Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator

RB 3025

RB 3025

Large Aviator Cena od: 86,80 €
RB 3026

RB 3026

Large Metal II Aviator Cena od: 99,- €
RB 4125

RB 4125

Cats 5000 Cena od: 106,- €
RB 3138

RB 3138

Shooter Cena od: 99,- €
RB 3449

RB 3449

Cena od: 106,- €
RB 3029

RB 3029

Outdoorsman II Cena od: 99,- €
RB 3030

RB 3030

Outdoorsman Cena od: 99,- €
RB 3025JM

RB 3025JM

Aviator Full Color Cena od: 92,40 €

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator

Sú slnečné okuliare, ktoré zaujmú, ktoré vyniknú a sú aj také, ktoré predstavujú kult v oblasti slnečných okuliarov v dejinách vôbec. Takýmito sú slnečné okuliare Ray-Ban Aviator. Ray-Ban Aviator majú v sebe nadčasové čaro, ktoré spôsobilo boom v oblasti módy, a tým zaradilo Ray-Ban Aviator na vrchol obľúbenosti slnečných okuliarov. Najznámejšie, najkultovejšie a najoriginálnejšie modely značky Ray-Ban sú práve tie z kolekcie Ray-Ban Aviator, predovšetkým model RB 3025. 

 

Už zo samotného názvu vyplýva, že slnečné okuliare Ray-Ban Aviator sú klasické pilotky, ktoré dobyli svet a nosia sa už viac ako sedemdesiat rokov. Tento kultový štýl bol pôvodne určený pre pilotov americkej armády počas tridsiatych rokov. Preto je aj ich názov Aviator čiže letec. 

 

Aviatorky sa okamžite tešili obľúbenosti u pilotov. Keď uzreli svetlo sveta snímky, na ktorých sú piloti práve so slnečnými okuliarmi Ray-Ban Aviator, spustil sa hotový ošiaľ. Piloti totiž s týmito slnečnými okuliarmi vyzerali svieže, uvoľnene, sexi a bezstarostne. V súčasnosti zažívajú pilotky opäť obrovský „boom“ a stále viac si ho obľubujú aj ženy.

 

Slnečné okuliare z kolekcie Ray-Ban Aviator sú jednoznačne najpredávanejšou radou značky Ray-Ban. Sú veľmi obľúbené u celebrít akými sú Brad Pitt, Jennifer Lopez, David Beckham, Johnny Depp a nosil ich rád aj, dnes už zosnulý, kráľ popu Michael Jackson.

 

Práve hviezdy z Hollywoodu, športovci, speváci a iné slávne osobnosti vytvorili z modelu Aviator kultové slnečné okuliare, s ktorými sa musí ukázať takmer každý. V podstate sa ani niet čomu diviť. Tento model vyrábajúci sa už viac ako 80 rokov dokonale sadne ku každej tvári a to aj vďaka tomu, že sa vyrába v rôznych veľkostiach a nositeľovi dodá ten správny štýl. Vďaka celebritám sa štýlové okuliare Aviator objavujú na stránkach novín, časopisov a v rôznych reklamách. Niektorý z modelov rady Aviator dnes chce mať takmer každý, kto vie, v čom môže vyzerať dobre a cool.

 

Špecifický kvapkovitý tvar slnečných okuliarov Aviator perfektne pasuje ku takmer všetkým typom tvárí. Okuliarové rámy a okuliarové sklá sú vyrábané v rôznych materiáloch, farbách a dokonca aj dizajne, preto si z bohatej ponuky vyberie určite každý. Malé alebo veľké okuliare, plastové alebo kovové, titánové alebo karbónové, poprípade okuliare bez rámu – z ponuky kolekcie Aviator si vyberú ako muži, tak aj ženy a vďaka obrovskej ponuke a variabilite slnečných okuliarov Aviator je zaručené, že si vyberiete tie správne a budete spokojní.

 

Ray-Ban Aviator sú okuliare, ktoré môžete kombinovať s akýmkoľvek outfitom a nikdy nebudete vyzerať fádne a tuctovo, naopak, skvele zažiarite a budete vždy štýloví. Sú perfektným doplnkom nech už sa vyberiete kamkoľvek. Ray-Ban Aviator sú najkultovejšie a najpredávanejšie modely z rady slnečných okuliarov značky Ray-Ban. Vždy vám dodajú ten pravý pôvab a šmrnc.

 

Čím sú slnečné okuliare Ray-Ban Aviator skutočne také úžasné? Práve výnimočnému „leteckému“ dizajnu môžeme byť vďačný za originalitu a nadčasovosť slnečných okuliarov Aviator. Sú veľmi príjemné, komfortné a výborne sa nosia. Aj napriek tomu, že okuliare majú minerálne sklá, na tvári ich cítiť minimálne. Uvedomíte si ich až vtedy, keď si všimnete obdivné pohľady okoloidúcich.

 

Slnečné okuliare Ray-Ban Aviator sa hodia každému typu človeka a jeho osobnosti. Skombinovať ich k rôznym outfitom je jednoduché, hodia sa totiž ku každému stylingu. Výnimočný „letecký“ dizajn sadne každej tvári. Len na vás záleží, ktoré farebné prevedenie si vyberiete. Výsledok bude vždy jasný – so slnečnými okuliarmi Ray-Ban Aviator je každý superhviezda.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod