Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
facebook send print ask
Opýtať sa...

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Odporučiť známemu
Vaše meno:
Váš e-mail:
Meno príjemcu:
E-mail príemcu:
Predmet správy:
Správa:
Prosím prepíšte kód:
antiSpam
Sem:

Keďže o modely značky Ray-Ban je značne veľký záujem a z dôvodu, že ich predávame aj na našej kamennej predajni, nemusí byť uvedená dostupnosť vždy aktuálna a mnohé modely môžu byť okamžite dostupné skladom a to aj napriek tomu, že je uvedená dodacia lehota dlhšia. Z toho dôvodu odporúčame si dostupnosť overiť mailom alebo telefonicky. 

Slnečné okuliare Ray-Ban RB 3025JM 001/3M

Slnečné okuliare Ray-Ban RB 3025JM 001/3M Aviator Full Color sú klasické pilotky v štýle kultových Ray-Ban 3025 Aviator. Jedná sa preto o nadčasový model, ktorý nikdy neomrzí. Slnečné okuliare 3025JM 001/3M s obľubou nosia muži aj ženy. Ray-Ban RB 3025JM 001/3M sú charakteristické dvojitým nosníkom. Rám slnečných okuliarov je vyrobený z kovu v zeleno-zlatom prevedení. Predná časť zaujme plastovou vložkou svetlo-zelenej farby, uchytenej na zlatom kovovom ráme. V porovnaní s klasickým modelom 3025 je model 3025JM o čosi hravejší s výraznejšími farbami v prednej časti okuliarového rámu.

Okuliarové šošovky slnečných okuliarov Ray-Ban 3025JM 001/3M sú vyrobené z minerálneho skla zelenej farby. Sklo je navyše gradálové. Vzhľadom na to, že ide o minerálne sklo, tak šošovky veľmi slušne odolávajú škrabancom, navyše majú vynikajúce optické vlastnosti. V porovnaní s plastovými sklami je minerálne sklo oveľa odolnejšie voči poškriabaniu. Treba však slnečné okuliare chrániť pred pádmi na tvrdý povrch (napr. betón) aby sa sklo nenaštiepilo! Samozrejmosťou je aj UV filter. Do slnečných okuliarov Ray-Ban 3025JM 001/3M je možné zabrúsiť aj dioptrické slnečné sklá.


Obsah balenia a záruka

Slnečné okuliare Ray-Ban RB 3025JM 001/3M Aviator Full Color sa dodávajú s púzdrom v ktorom je priložená handrička a príbalový leták. Na slnečné okuliare Ray-Ban RB 3025JM 001/3M dávame predĺženú, až 3 ročnú záruku (Na puzdro priložené k okuliarom sa záruka nevzťahuje! Je však možné si za príplatok objednať nové.).

Dodatočné úpravy
 
Šírka nosníka
 
Výhodou slnečných okuliarov Ray-Ban RB 3025JM 001/3M je možnosť úpravy sedielok. V prípade že máte širší, či užší koreň nosa, vzdialenosť sedielok sa dá podľa potreby prispôsobiť. Možnosť úpravy robíme priamo u nás v predajných priestoroch v Bratislave. Ak ste si prišli prevziať zásielku osobne, úpravu Vám bezplatne spravíme na počkanie.
 
Nastavenie straníc
 
Do istej miery je možné upraviť tvar a dĺžku straníc tak, aby Vám pohodlne sedeli na tvári a za ušami. Slnečné okuliare Vám tak na hlave nebudú „lietať“. Úpravu straníc podľa Vašich potrieb Vám spravíme na počkanie, pokiaľ si prídete vyzdvihnúť objednávku osobne.
 
Dioptrické sklá
 
Do slnečných okuliarov Ray-Ban RB 3025JM 001/3M je možné zabrúsiť dioptrické sklá. Túto možnosť môžete využiť pokiaľ trpíte jednou z refrakčných chýb (ďalekozrakosť, krátkozrakosť, astigmatizmus a pod.). V prípade že máte o zábrus dioptrických skiel záujem, je nevyhnutné sa u nás zastaviť na predajni v Bratislave (pre viac informácií a potrebné merania). Za vyhotovenie dioptrických skiel sa účtuje poplatok, ktorý sa rôzni v závislosti od refrakčnej poruchy a typu skiel. 

Pozáručný servis a náhradné diely

Pokiaľ vlastníte jeden z modelov Ray-Ban 3025JM už niekoľko rokov a hoci je už po záruke, stále je možné v prípade poškodenia nahradiť pokazený diel (alebo sklo) novým. Mnohé modely sa totiž vyrábajú už desaťročia a preto sa na ne u výrobcu stále dajú objednať náhradné diely. Je však dobré sa pred tým o takejto možnosti u nás informovať. V danej farebnej kombinácii vybraného modelu totiž môže byť výroba zastavená a náhradné diely nedostupné. Cena náhradného dielu je rôzna, podľa toho o akú časť slnečných okuliarov ide. Je dobré nás preto kontaktovať a my Vám ochotne povieme viac.

Ďalšie farby

Cena: 113,- €
 
Cena: 92,40 €

Slnečné okuliare Ray-Ban RB 3025JM 001/3M

zeleno-zlatý rám / zelené gradálové sklá 
Naša cena s DPH: 98,70 € 126,90 €
Dostupnosť: skladom

Charakteristika

Určenie: unisex  
Materiál rámu: kov / plast  
Materiál okuliarových šošoviek: minerálne sklo  
Farba rámu: zelená / zlatá  
Farba skiel: zelený gradál
gradál - prechodové zafarbenie skiel z tmavšej do svetlejšej farby, poprípade intenzita zrkadlovej vrstvy z tmavšej do svetlejšej

Zatvoriť
Veľkosť očnice: 58 mm  
Výška očnice: 50 mm  
Šírka nosníka: 14 mm  
Dĺžka stranice: 135 mm  
Váha: 31 g  
UV filter: UV 400
Slnečné žiarenie s vlnovou dĺžkou 400 nm a menšou patrí do oblasti ultrafialového žiarenia, ktoré je veľmi škodlivé a je preto nutné, aby sme si oči dostatočne chránili. Okuliarové slnečné šošovky by túto oblasť spektra nemali prepúšťať. Tie najkvalitnejšie absorbujú UV žiarenie až do 400nm a označujú sa ako UV 400.

Zatvoriť
Polarizácia: nie
Vlastnosť okuliarových šošoviek, ktorá umožňuje stáčať svetlo tak, že rušivé svetlo neprechádza do oka. V praxi to znamená, že pokiaľ sa pozeráme cez polarizačné slnečné okuliare, sú odstránené odlesky odrazené od vodorovných plôch ( vodná hladina, mokrá vozovka, napadaný sneh, atď. ). Taktiež vnímame lepšie sýtosť a živosť farieb.

Zatvoriť
Kategória filtra: cat 3/2

Kategória slnečného filtra určuje mieru tmavosti šošovky, resp. mieru priepustnosti viditeľného žiarenia šošovkou. Kategória slnečného filtra znamená stupeň priepustnosti svetla danej šošovky slnečných okuliarov. Ľudovo povedané – tmavosť šošovky. Čím je vyššie číslo kategórie slnečného filtra, tým je šošovka tmavšia, a tým menej svetla prepúšťa.

 

Kategórie filtrov sú uvedené v tabuľke

filtre

Kategória slnečného filtra nemá nič spoločné s UV filtrom a ochranou proti nebezpečnému UV žiareniu.Zatvoriť
Možnosť zábrusu dioptrických skiel: áno  
Záruka: 3 roky  

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne komentáre.

Meno:
Text:
antiSpam [nový kód]

Najpredávanejší tovar v tejto kategórii

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod