Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook

Slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster

RB 3016

RB 3016

Cena od: 99,- €
RB 3507

RB 3507

Clubmaster Aluminum Cena od: 119,- €
RB 8056

RB 8056

Cena od: 121,10 €
RB 2176

RB 2176

Clubmaster Folding Cena od: 155,- €
RB 4175

RB 4175

Clubmaster Oversized Cena od: 99,- €
RB 3016M

RB 3016M

Cena od: 196,- €
RB 4246

RB 4246

Cena od: 106,- €

Slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster

Ray-Ban Clubmaster je retro rám v štýle Vintage, ktorý len tak ľahko neprehliadnete. Sú tiež slnečnými okuliarmi, cez ktoré vyžaruje vaša elegancia. Urobia dojem podľa vašich želaní  prostredníctvom širokej škály farieb, schém a štruktúr.
 
Podstatu Clubmastera vystihuje tvrdenie, že móda praje odvážnym. Je to celkom jedinečný  umelecký rám, vyrobený exkluzívne pre značku Ray-Ban. Clubmaster je oprávnene považovaný za legendu. Tieto okuliare majú jednoducho najvyberanejší dizajn, ktorý Ray-Ban doposiaľ vytvoril. Špecifické Vintage pántiky bočníc a okúzľujúca obruba sú najpútavejšími detailmi modelu Clubmaster. 

Tento rám, inšpirovaný 50-tymi rokmi, má ďaleko od ostýchavosti. Galantne obopína väčšiu časť skiel a trúfalo prechádza k spánkom, aby tak navodil šarmantne odvážny dojem. Ray-Ban si zamiloval retro dizajn a bizarnú módu, vďaka čomu mohol vzniknúť nový kasový trhák, ktorý je odvážny, funky a zábavný. Tento malý bezočivý rám je jednoducho všetkým, čo táto značka reprezentuje. Rozprúdia zábavu a majú zmysel pre liberálnosť. Boli vyrobené pre tých, ktorí chcú mať jednoducho pravý Vintage rám vyhovujúci každej tvári.

Clubmaster je ďaľším modelom značky Ray-Ban, ktorá bola inšpirovaná retro dizajnom 50-tych rokov. Rozpútal nákupné šialenstvo ihneď, ako sa znovu objavil sa na pultoch v obchodných domoch. Éra 50-tych rokov bola oveľa konzervatívnejšia, než akú ju poznáme v súčasnosti. Spojením prvkov tejto éry a modernej spoločnosti vznikol tenký tvar 50-tych rokov v prevedení súčasných farieb. Tieto dva prvky spolu harmonicky ladia a vytvárajú bohato zdobený očarujúci rám, ktorý je jednoducho skvostom.
 
Retro sa stalo veľmi oceňovaným miláčikom módy, preto niet divu, že Clubmaster zožal úspech a oprávnene nesie titul - kasový trhák.

Clubmaster sa postupne vyvinul do fenoménu, aký poznáme dnes, hoci bol pôvodne uvedený na trh len vo dvoch farbách. Keď si však spoločnosť Ray-Ban uvedomila, že tento rám zožal okamžitý úspech, doplnila ho o široké škály farieb, tónov a štruktúr. Tak môže vyhovieť každému typu osobnosti, ktoré Clubmaster priťahuje.

Clubmaster sa napríklad tešil obľube britskej modelky Peaches Geldof. Vďaka svojmu mladíckemu a anvantgardnému dizajnu sa práve 3016-ky stali veľmi populárnymi pre hollywoodsku mládež - konkrétne pre tých, ktorí chcú vytŕčať z davu. Jedná sa tak o Heroes, Hayden Panettiere, Jonas Brothers (vlastnia veľmi pôsobivú kolekciu slnečných okuliarov Ray-Ban) a divokú, kontroverznú, všadeprítomnú Lindsay Lohan. Z ďalších celebrít môžeme spomenúť napríklad krásnu Beyoncé, Natalie Portman i Kirsten Dunst, ktoré veľmi rady zdobia svoje tváre okuliarmi Clubmaster.

Kolekcia Clubmaster je pre tých, ktorí chcú svojimi slnečnými okuliarmi vytvoriť nesmierne štýlový dojem!

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod