Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook

Slnečné okuliare Ray-Ban Icons

RB 2027

RB 2027

Predator 2 Cena od: 92,- €
RB 3119

RB 3119

Olympian Cena od: 99,- €
RB 3447

RB 3447

Round Metal Cena od: 97,- €
RB 4089

RB 4089

Balorama Cena od: 127,- €
RB 4126

RB 4126

Cats 1000 Cena od: 106,- €
RB 2180

RB 2180

Cena od: 92,- €
RB 2447

RB 2447

Cena od: 106,- €
RB 3517

RB 3517

Round Cena od: 148,- €

Slnečné okuliare Ray-Ban Icons

Jednou z najviac predávaných a najmodernejších kolekcií, ktorá obsahuje množstvo kultových modelov slnečných okuliarov legendárnej značky Ray-Ban inšpirovaných dobou 70-tych a aj 80-tych rokov je kolekcia Ray-Ban Icons.

 

Keďže na svetovom trhu neexistuje toľko značiek slnečných okuliarov, ktoré by boli dokonalou demonštráciou štýlu 70-tych a 80-tych rokov a už vôbec nie tých, ktoré by mali viac ako 70 ročnú históriu, patria slnečné okuliare z kolekcie Ray-Ban Icons k tým najpopulárnejším a najkultovejším.

 

Navyše sa môžu pochváliť už spomínanou sedemdesiat ročnou tradíciou tohto avantgardného a v súčasnosti veľmi obľúbeného retro štýlu. Napriek tomu, že 70-te a 80-te roky už dávno patria do celkom dávnej minulosti, zanechali nám odkaz svojej doby v rôznych podobách.

 

Tak ako sú populárne módne trendy už spomínaných rokov, bytový dizajn inšpirovaný rokmi, v ktorých sa rozpadli Beatles, tak aj dizajnéri a výrobcovia slnečných okuliarov sa nechávajú inšpirovať touto skutočne zaujímavou dobou. A práve kolekcia slnečných okuliarov Ray-Ban Icons je dizajnovo vymyslená a navrhnutá v štýle 70-tych a 80-tych rokov a je stále viac populárnejšia.

 

Okuliare značky Ray-Ban sú už desaťročia veľmi obľúbené a nosia ich už celé generácie. Je to dané tým, že značka Ray-Ban takmer od začiatku udáva spôsob a smer, akým by sa slnečné okuliare mali vyrábať a aký by mali mať dizajn. V tomto smere jednoducho nemajú konkurenciu. Nečudo, že mnoho optických dizajnérov sa nimi necháva inšpirovať a taktiež značka Ray-Ban je suverénne najkopírovanejšou značkou na svete. Preto sú slnečné okuliare značky Ray-Ban také populárne na svetovom trhu a ovplyvňujú nielen svet hudby, módy a filmov, ale aj svet mnohých z nás.

 

Ak presne viete, čo chcete, ak chcete byť cool a máte radi retro dizajn, tak siahnite pre slnečné okuliare v štýle Vintage z kolekcie Icons značky Ray-Ban.

 

Budú pre vás určite tou najjasnejšou voľbou. Slnečné okuliare značky Ray-Ban sú charakteristické progresívnym a nadčasovým funkčným dizajnom, ktorý je vždy trendy a šik a aj keď sa vždy na niekoľko rokov vytratí, opäť sa vráti a milovať ho bude ešte viac ľudí. Také sú slnečné okuliare rady Icons.  Patria sem napríklad slnečné okuliare Ray-Ban Clubmaster, Olympian či Cats a v podstate sem môžeme zaradiť aj kolekcie Ray-Ban Aviator a Ray-Ban Wayfarer. Tie sme však pre lepší prehľad umiestnili do vlastnej kategórie, keďže sa jedná o ikonické slnečné okuliare.

 

Množstvo jednotlivých modelov z kolekcie Ray-Ban Icons už bolo vyrobených vo viacerých generáciách a obmenách ako napríklad Ray-Ban Cats, Ray-Ban Jackie Ohh a mnoho ďalších. Každý rok príde značka Ray-Ban s obmenou už existujúceho modelu a urobí ho ešte zaujímavejším. Niektoré kultové modely sa však veľmi ťažko prekonávajú a asi žiadny nový model si už nikdy nezíska takú obľubu ako modely už spomínaných kolekcií

 

Zvláštnosťou a zároveň skvelým originálom sú slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer. Sú stále populárnejšie a obľúbenejšie napriek tomu, že ich dizajn je starší ako dizajn iných modelov rôznych značiek. Novinkou sú aj nové verzie rámu Wayfarer 2140. Jeho modernizáciou a pridaním farieb sa zmodernizoval, aby vyhovel čoraz náročnejším a najmódnejším požiadavkám zákazníkov. Tak isto ej to aj s ďalšími modelmi značky Ray-Ban.

 

Kolekcia Ray-Ban Icons je kolekciou stále populárnejšou, nadčasovou a trendy.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod