Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook

Slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer

RB 2140

RB 2140

Original Wayfarer Cena od: 79,80 €
RB 2132

RB 2132

New Wayfarer Cena od: 77,- €
RB 4105

RB 4105

Folding Wayfarer Cena od: 92,40 €
RB 2140QM

RB 2140QM

Wayfarer Leather Cena od: 169,40 €

Slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer

Jednoznačnou špecifikáciou najpredávanejších slnečných okuliarov v histórii sú slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer. Ich unikátny dizajn bol nazvaný klasikou moderného dizajnu, a tak isto slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer najdlhšie udávajú módny trend v oblasti módnych slnečných okuliarov.

 

Prvé slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer uzreli svetlo sveta v roku 1956, kedy sa ľudia začali viac zaujímať o módu a to nielen v oblasti oblečenia, ale aj v oblasti doplnkov. A Ray-Ban Wayfarer predstavovali doplnok, ktorý bol nielen trendový, ale jeho nadčasový dizajn určoval smer vo vývoji dizajnu slnečných okuliarov naďalej po celé desiatky rokov až po dnes. Najväčšiu popularitu  slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer zaznamenali na začiatku 60-tych rokov, po 70-tych rokoch nastal ich mierny úpadok. Po roku 2000 sa tešia novému oživeniu a novej vlne obľuby jedinečného a originálneho dizajnu, ktorý patrí jedine slnečným okuliarom Ray-Ban Wayfarer.

 

Slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer boli navrhnuté v roku 1952 optickým dizajnérom Raymondom Stegemanom. Jeho firma okamžite získala desiatky patentov na svoje výrobky. Zrodila sa éra plastových okuliarov. V roku 1961, keď očarujúca Audrey Hepburn zažiarila v slnečných okuliaroch Ray-Ban Wayfarer vo filme Raňajky u Tiffanyho, každá žena chcela byť ako ona a nosiť okuliare, ktoré nosila ona. V tom období si slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer vychutnávali slávu. Mierny útlm v 70-tych rokoch vystriedal opätovný úspech.

 

Došlo k tomu na začiatku milénia, keď hollywoodske hviezdy opäť začali nosiť vintage rámy, ktoré sú pre slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer typické. Za posledných 13 rokov sa vyšplhali na prvé miesto v obľúbenosti slnečných okuliarov u mužov i žien. Aj slávne hviezdy prezentujú svoj zmysel pre štýl. Katy Perry, Madonna, Rihanna či členovia kapely U2 nosia s obľubou slnečné okuliare Ray-Ban Wayfarer.

 

Špecifickou a neprehliadnuteľnou črtou slnečných okuliarov Ray-Ban Wayfarer je hrubý rám s extrémnym sklonom straníc. Vybrať si je možné z nekonečnej palety farieb a vzorov. Z nej si určite vyberiete tie, ktoré najviac podčiarknú váš štýl a dodajú vám ten správny šmrnc. Jedinečný a zároveň typický rám slnečných okuliarov Wayfarer je v prevedení jednoduchých jemných farieb, ale aj rôznych pestrofarebných vzorov. Určite si vyberiete!

 

Slnečné okuliare Wayfarer sú dokonalý, štýlový a zároveň veselý doplnok vašej osobnosti. Na každý deň si kľudne môžete vybrať inú farbu. Vedia to aj mnohé hollywoodske hviezdy, ktoré na okuliare značky Ray-Ban nedajú dopustiť. Už v roku 1983 Tom Cruise v jednom vo svojich filmov (Risky Business) nosil okuliare Ray-Ban Wayfarer a ich predaj stúpol na vyše 3,5 milióna predaných kusov za rok.

 

V súčasnosti je sortiment slnečných okuliarov Ray-Ban Wayfarer veľmi široký. Rôzne štýly rámov, vzorov a farebného prevedenia spôsobujú, že máte problém si z tej širokej škály sortimentu vybrať len jeden kúsok. Každý jeden pár slnečných okuliarov Ray-Ban Wayfarer je originálny, módny a špecifický. Jeho unikátnosť len podčiarkuje fakt, že sú odrazom typickej súčasnej americkej kultúry.

 

Wayfarery sú ideálne pre zvýraznenie vašej originality. Letný festival, rande alebo obyčajné nákupy môžu byť výnimočné vďaka slnečným okuliarom z kolekcie Ray-Ban Wayfarer, s ktorými budete vždy trendy a šik. Ray-Ban Wayfarer sú najštýlovejšou a najcoolovejšou kolekciou slnečných okuliarov.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod