Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Dunajská 25

Bratislava
811 08

 

Informácie o objednávkach 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook

Slnečné okuliare RB 2132

Zoradiť podľa: Názov | Cena
Na stranu:
1 2 3  
1 2 3  

Slnečné okuliare RB 2132

Slnečné okuliare Ray Ban RB2132 sú aktualizovanou verziou klasického a kultového modelu Original Wayfarer RB2140. Je všeobecne o niečo menší a oválnejší ako jeho slávnejší brat. Má univerzálnejší dizajn a sadne takmer každému. Vďaka svojmu tvaru a množstve rôznych farebných prevedení má zmysel pre hravosť a svojho nositeľa urobí jednoznačne „cool“.
 
V súčasnosti sa slnečné okuliare RB2132 stávajú jedným z najpredávanejších a najobľúbenejších modelov značky Ray-Ban vôbec.
 
Nový RB2132 Wayfarer je navrhnutý tak, aby pôsobil jemnejšie a mäkšie, čo znamená, že ak zistíte, že pôvodný Wayfarer vyzerá príliš drsne pre váš tvar tváre, model RB2132 je ideálnou voľbou práve pre vás. Stále si zachytáva rovnaký originálny dizajn, je trendový a súčasne.
 
Typické logo Ray-Ban sa nachádza na pre Ray-Ban Wayfarer typicky vytvarovaných straniciach a okrem toho ho môžete nájsť na pravej šošovke. K dispozícii je ako v klasických farbách, tak predovšetkým v živých a žiarivých farebných odtieňoch vrátane rúžovej, modrej červenej a ďalších. Pre naozaj svieži look sú niektoré šošovky v štýle RB2132 Wayfarer gradálové modré, svetlo šedé alebo v ďalších zaujímavých farebných odtieňoch. Celkový vzhľad tak pôsobí veľmi zaujímavo a je ideálny pre letné mesiace.
 
Tento nezabudnuteľný štýl a dizajn významne prispel k tomu, aby sa značka Ray-Ban stala tak veľmi preslávenou a obľúbenou ako je tomu dnes.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod