Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Dunajská 25

Bratislava
811 08

 

Informácie o objednávkach 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Všetko o nákupe

Všetko o nákupe na CoolOkuliare.sk

Ako nakupovať - krok za krokom

 

Spôsob nakupovania na e-shope www.rbicon.sk je veľmi intuitívne, prehľadné a jednoduché a nemalo by to nikomu robiť žiadne veľké problémy. Ale ak by ste aj napriek tomu s niečím nevedeli rady, tak sme pre Vás pripravili krátky a jednoduchý návod ako pri nákupe postupovať

Bezpečný nákup

 

Nakupovanie na www.rbicon.sk je naozaj bezpečné, čo garantujeme napríklad vrátením peňazí alebo trojročnou zárukou na všetky nami predávané modely.

Doručenie tovaru

 

V súčasnosti poskytujeme tri spôsoby doručenia, resp. prevzatia tovaru a to prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskou službou GLS alebo je taktiež možný osobný odber na našej predajni OPTIKA EXCLUSIV, Laurinská 3, Bratislava.

Spôsoby platby

 

Za Vašu objednávku môžete zaplatiť buď v hotovosti pri dobierke, poprípade prevodom alebo vkladom priamo na náš bankový účet.

Prečo zvoliť CoolOkuliare.sk

 

Aby sme Vám trošku pomohli pri rozhodovaní, či využiť naše služby, dovolili sme si uviesť niekoľko dôvodov, prečo by ste mohli chcieť kúpiť Vaše nové slnečné okuliare Ray-Ban práve u nás.

Obchodné podmienky

 

Keď sa rozhodnete využiť naše služby a nakúpiť u nás, tak Vám odporúčame prečítať si najprv obchodné podmienky, kde sa dozviete všetko potrebné o nákupe, povinnostiach z našej strany a samozrejme aj všetky ďalšie potrebné veci.
Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod