Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Všetko o nákupe | Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Iba originálny tovar

Kompletne všetky slnečné okuliare Ray-Ban, ktoré nájdete v našej ponuke sú 100% originál a sú vyrábané spoločnosťou Luxottica group, ktorá je vlastníkom značky Ray-Ban a zabezpečuje aj jeho výrobu a distribúciu. Nemôže sa preto stať, že by ste od nás dostali napodobeninu.

Každý originálny Ray-Ban model má niekoľko poznávacích znakov ako napríklad laserovú gravúru na ľavej šošovke, ktorá je najdôležitejším znakom originality značky Ray-Ban. Taktiež je na pravej stranici kompletný popis daného modelu (číslo modelu, farba, veľkosť ...).

Všetky slnečné okuliare sú dodávané v originál Ray-Ban púzdre, kde nájdete aj handričku na čistenie.

Záruka vrátenia peňazí

V prípade ak zistíte, že slnečné okuliare, ktoré ste si objednali Vám nesedia, poprípade sú Vám veľké alebo malé, nepáči sa Vám farba alebo ste sa jednoducho rozhodli, že o slnečné okuliare nemáte záujem, bez akýchkoľvek problémov nám ich môžete vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze alebo ak budete mať záujem, tak Vám ich vymeníme za iný model.

Vrátiť môžete akýkoľvek tovar bez udania dôvodu a to do 14 dní od prevzatia zásielky.

Keď sa rozhodnete tovar vrátiť, zašlite ho na vlastné náklady spolu s faktúrou na adresu:

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.
Laurinská 3
811 01 Bratislava

Vrátený tovar musí byť nepoškodený, v originál balení a spolu so všetkým príslušenstvom. Taktiež je potrebné uviesť kontaktné údaje a číslo účtu, na ktorý má byť uhradená suma za objednaný tovar poukázaná.

3 roky záruka

Keďže sme si na sto percent istý kvalitou a spoľahlivosťou slnečných okuliarov Ray-Ban, rozhodli sme sa na naše riziko poskytnúť Vám 3-ročnú záruku na všetky modely a to aj napriek tomu, že zo zákona stačí 2-ročná garancia.

Záruka sa vzťahuje na všetky skryté chyby ako napríklad studený spoj, opadávanie farby alebo olupovanie antireflexu. Samozrejme môžu byť ďalšie výrobné chyby, ktoré sú nárokom na reklamáciu.

Záruka nemôže byť uznaná v prípade viditeľného mechanického poškodenia, rozbitia alebo poškriabania predovšetkým skiel a iných viditeľných poškodení spôsobených nevhodným zaobchádzaním.

Ak sa teda vyskytne akýkoľvek problém s Vašimi slnečnými okuliarmi Ray-Ban, neváhajte nás kontaktovať a my sa pokúsime vyjsť Vám v ústrety a ak to bude len trochu možné, vyriešiť všetky problémy k Vašej spokojnosti.

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod