Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Všetko o nákupe | Prečo zvoliť CoolOkuliare.sk

Prečo zvoliť CoolOkuliare.sk

Sme si vedomí toho, že sme úplne nový internetový obchod a získať si dôveru a vernosť zákazníkov môže trvať aj roky, ale napriek tomu dúfame, že nám dáte takúto možnosť a šancu a naše služby využijete.

Nemôžeme Vám zatiaľ ponúknuť istotu spoločnosti z dlhodobou tradíciou, taktiež nie sme najväčší, nie vždy Vám ponúkneme suverénne najnižšie ceny alebo najrýchlejšie dodanie, ale aj napriek tomu si myslíme, že Vám toho dokážeme ponúknuť naozaj veľa už teraz a ak nám dáte príležitosť, tak toho bude stále viac a viac.

Čo teda nájdete len u nás

Ponúkame len slnečné okuliare značky Ray-Ban

Rozhodli sme sa ponúkať na našom e-shope len slnečné okuliare značky Ray-Ban, pretože Ray-Ban je ikona, Ray-Ban je legenda, Ray-Ban je životný štýl. Je to značka, ktorá má viac ako 70 ročnú históriu, obrovskú ponuku rôznych slnečných okuliarov odlišných štýlov a samozrejme má desiatky miliónov spokojných zákazníkov po celom svete. Preto si zaslúži exkluzivitu.

Keďže sa venujeme len predaju slnečných okuliarov značky Ray-Ban, máme o nej najdokonalejší prehľad a vieme o nej naozaj všetko. U nás nájdete ku každému modelu naozaj tak podrobný popis ako nikde inde. Na našich stránkach sa dozviete sa o značke Ray-Ban úplne všetko od technológie výroby a použitých materiálov cez rôzne zaujímavosti ...

Skutočných odborníkov, ktorý sa vyznajú

Našim cieľom nie je len to, aby sme Vám slnečné okuliare len predali, ale chceme vám ponúknuť aj skutočne odborné rady, pomoc a poradenstvo.

Ceny, ktoré len tak nenájdete

Ceny ponúkane v našom e-shope sú naozaj veľmi nízke a v porovnaní s klasickými predajňami a optikami až o 30-40 % nižšie.

Veľké skladové zásoby

Aby Vaša objednávka bola vybavená v čo najkratšom čase a aby ste si mohli užívať Vašich nových slnečných okuliarov čo najskôr, stále sa snažíme rozširovať skladové zásoby. V súčasnosti máme okamžite k dispozícii viac ako 200 kusov slnečných okuliarov, ktoré Vám môžu byť zaslané v priebehu 24 hodín. Skladové zásoby sa budeme snažiť v budúcnosti stále viac rozširovať.
Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod