Coolokuliare.sk
Byť „in“, byť „cool“, byť jednoducho v pohode. To je filozofia značky Ray-Ban. Aj keď to v roku 1937 začalo úplne inak a prvé slnečné okuliare značky Ray-Ban boli určené pre amerických pilotov, určite všetkým dobré známym modelom Aviator, tak za viac ako 70 rokov existencie sa zo slnečných okuliarov určených pre veľmi úzku skupinu ľudí stala doslova legenda.

Žiadna iná značka slnečných okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie. Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života. Speváci, herci, športovci, ale aj bežní ľudia si už nedokážu predstaviť svoj imidž bez niektorého z modelov Ray-Ban. Ak vás raz Ray-Ban dostane, tak je to na celý život.

Pravdepodobne nemáte nainštalovaný Flash player. Nájdete ho na adrese www.adobe.com

 
NEWSLETTER
Chcete byť informovaný o všetkých akciách a novinkách
ODOSLAŤ
Prečo práve my
KONTAKT

!! Dňa 3.1.2017 sme zmenili názov domény z rbicon.sk na coolokuliare.sk !!

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

Laurinská 3

Bratislava
811 01

 

Informácie o objednávkach 

Tel.: +421 (2) 546 432 62 

Mobil: +421 907 720 925

 

(v čase od 9:00 - 16:00)

 

Ostatné informácie

Tel.: +421 (2) 544 104 93 

Mobil: +421 905 450 973

 

(v čase od 9:00 - 18:00)

 

E-mail: info@optikaexclusiv.sk

 

 

facebook
Coolokuliare.sk | Všetko o nákupe | Spôsoby platby

Spôsoby platby

V súčasnosti sú možné tri spôsoby platby a to vopred bankovým prevodom popipade vkladom na náš účet, platba pri dobierke či už kuriérom alebo poštou a posledným spôsobom je platba v hotovosti pri osobnom odbere.


Platba vopred


Platba vopred, to znamená že platba je uskutočnená pred odoslaním zásielky. Momentálne je ju možné uskutočniť len prevodom alebo vkladom na náš bankový účet.


Najneskôr do jedného pracovného dňa, ale väčšinou len v priebehu pár hodín od uskutočnenia objednávky od nás dostanete mail s potrebnými údajmi pre uskutočnenie platby - číslo účtu, variabilný symbol a suma.


Zásielka bude odoslaná až po pripísaní platby na náš bankový účet alebo po prijatí potvrdenia o uskutočnení transakcie - potvrdenie z internetbankingu alebo potvrdenie o vklade na náš účet. O prijatí platby Vás budeme taktiež informovať mailom.


Výhodou platby vopred je, že pri preberaní zásielku už nepotrebujete žiadnu hotovosť.


Platba pri dobierke


V prípade, že si zvolíte platbu pri dobierke, tak objednávku uhradíte až po prevzatí zásielky od kuriéra, poprípade poštového doručovateľa alebo ju uhradíte pri prevzatí priamo na pošte.


Ak máte radi istotu a neradi dávate Vaše peniaze niekomu skôr, ako máte objednaný tovar vo svojich rukách, tak jednoducho zvoľte tento spôsob platby a máte istotu, že nič neriskujete.
 
Platba pri osobnom odbere
 
Ak sa rozhodnete, že si pre Vašu objednávku prídete osobne, môžete priamo na mieste aj objednávku zaplatiť a to v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

Garancia originality

Všetky nami ponúkané modely značky Ray-Ban sú 100% ORIGINÁL a sú vyrobené spoločnosťou LUXOTTICA.

 

Čítajte viac...

3 roky záruka

Na kompletnú ponuku slnečných okuliarov značky Ray-Ban sme sa rozhodli dať všetkým našim zákazníkom trojročnú záruku.

 

Čítajte viac...

Copyright © 2010 Coolokuliare.sk | Email: info@coolokuliare.sk | Slnečné okuliare Ray Ban - internetový obchod